سایت ظهور فرج

سایت ظهور فرج

مرجع بزرگ رسانه های مهدوی و مذهبی

سخنرانی مدیریت امام زمان(ع) با صدای استاد علی اکبر رائفی پور

اندازه فونت :
2020/08/23

سخنرانی مدیریت امام زمان(ع) با صدای استاد علی اکبر رائفی پور

هم اکنون با ما همراه باشید با  ♫ سخنرانی مدیریت امام زمان(ع) با صدای استاد علی اکبر رائفی پور

با بهترین کیفیت + پخش انلاین از رسانه ظهور فرج

Download Old Nohe BY : Imam Zaman (AS) management speech with the voice of Master Ali Akbar Raefipoor

with the best quality + online broadcast from Zohor Farg media

سخنرانی مدیریت امام زمان(ع) با صدای استاد علی اکبر رائفی پور

موضوع امامت امام زمان (ع) به گونه ای است که ایشان اداره ی امور را در دست دارند. این طور نیست که ایشان در غیبت باشند و از امور بی خبر باشند بلکه امامت ایشان در جریان است. بسیاری از امور که امروز به شیعیان کمک می کند که کارهاشان را پیش ببرند با مدیریت امام صورت می پذیرد.

واعظ / مداححجمزمانتعداد دانلود
استاد علی اکبر رائفی پور
16.8M
۰۰:۰۷:۱۹
364

پخش آنلاین همین موزیک

در صورت خرابی لینک دانلود فایل میتوانید در قسمت در زیر همین صحفه در قسمت کامنت ها ویا به پشتتیبانی سایت به ما گزارش دهید

و عن أبى عبد اللّه علیه‌السلام عن النّبى صلی‌الله‌علیه‌وآله فى حديث انّه قال لعلىّ علیه‌السلام: «اعلم أنّ ابنى منتقم من ظالميك و ظالمى شيعتك فى الدّنيا، و يعذّبهم اللّه فى الآخرة.» فقال سلمان: «من هو؟ يا رسول اللّه! صلّى اللّه عليه و اله» قال: «التّاسع من ولد ابنى الحسين، الّذى يظهر بعد غيبته الطّويلة، فيعلن أمر اللّه و يظهر دين اللّه، و ينتقم من أعداء اللّه، و يملأ الأرض عدلا و قسطا كما ملئت ظلما و جورا.» (إثبات الهداة بالنصوص و المعجزات، ج‏۵، ص۱۹۶)

از امام صادق علیه‌السلام به نقل از پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله آمده است که به على علیه‌السلام فرمود: «بدان که فرزندم از ستمکاران در حق تو و حق شیعیانت، در دنیا انتقام خواهد گرفت و در آخرت خداوند آنها را عذاب خواهد کرد». سلمان سؤال کرد: «یا رسول اللّه او کیست؟» پیامبر فرمود: «نهمین فرزند از نسل پسرم حسین است که بعد از غیبتى طولانى ظهور می‌کند و أمر خدا را اعلان کرده و دین خدا را ظاهر می‌سازد و از دشمنان خدا انتقام می‌گیرد و زمین را همان‏طور که از ظلم و ستم پر شده است از عدل و داد سرشار می‌کند».

نظرات شما :